Çok Katlı Otoparklar İçin Çözümler

Çok katlı otopark yapıları için uzman su yalıtım çözümleri

Dünya lideri, BASF’den Master Builders Solutions markası çok katlı otopark yapılarında karşılaşılan sorunlarla ve çevresel zorluklarla baş etmek için kanıtlanmış benzersiz ürünleri MasterSeal ürün portföyü altında sunmaktadır.

Çok katlı otoparkları koruma özellikli özgün sonuçları sağlayabilmek için BASF, buzun, karın ve aşırı trafiğin etkilerine, çevresel koşullardan dolayı yıpranmalara karşı yüksek performanslı, suya dayanıklı trafik membranların geniş bir yelpazesini geliştirdi. Su yalıtım ürünleri aynı zamanda estetik olarak tatmin edici bir ortam, tasarım esnekliği ve mükemmel bir dayanım sağlayabilmek için de formüle edildiler.

Bütün otopark projelerinin spesifik olmasından dolayı, dünya çapındaki uzun süredir var olan uzmanlığımız yerel koşulları ve standartları karşılayarak doğru ürün ve sistemlerin tavsiye edilmesini garanti eder. Su sızdırmaz yalıtım ve beton onarım ürünlerimiz en düşük maliyette mümkün olduğunca kısa sürede yapının hizmete geçebilmesi için birleşirler.

MasterSeal Su Yalıtımı ürünleri ve mastikler

Uyum içindeki ortaklıklar - Beton uzmanlarımız sizin için buradalar.

Fonksiyonel ve güvenli otopark yapılarının inşası için, BASF’den Master Builders Solutions markası buzlanmaya karşı tuzlar ve araç trafiğinden kaynaklı yıpranma ve aşınmanın yanı sıra donma çözülme işlemleriyle, değişen sıcaklıklara, ekstrem hava koşullarına karşı direnç sağlayan katkıların kapsamlı bir portföyünü sunar.

İleri teknolojimiz uzun süreli güvenliği ve dayanıklılığı sağlarken, betonun genel olarak görünümünü, pompalanabilirliğini ve dayanımını artırarak işçiliğin kalitesini artırmada ve inşaatı hızlandırmada beton üreticilerine yardımcı olur.

Hiçbir otopark benzer olmadığı için, güvenilir beton uzmanlarımız başarı için doğru çözümü oluşturmak ve her bir inşaat projesinin ihtiyaçlarını belirlemeye yardımcı olmak için uzun süreden beri var olan uzmanlıklarını uygulamalı teknik destekle birleştirir.

Minimal aksama süresiyle uzman beton onarımı ve koruma stratejileri

BASF, düzgün bir şekilde onarılmış, bakılmış ve güvenli otopark yapılarının değerini bilmektedir. Servis süresindeki bir kayıp otopark sahipleri için gelir kaybına ve müşteriler için rahatsızlığa yol açar.

Günlük olarak otoparklar sürekli araç trafiğinin yarattığı yıpranma ve aşınmalara, rüzgar, yağmur, kar ve buzlanmaya karşı tuz, yağ sızıntısı ve kirlilik gibi olumsuz şartlara maruz kalırlar.

Bakımın, onarımın türüne bakmaksızın, güvenilir onarım ve koruma uzmanlarımız en kısa sürede otopark yapısının tam kapasiteyle çalışması için, ilk seferde doğru çözümü tanımlamak için yardım eder.

Hızla kuruyan onarım harçlarından beton güçlendiricilere, çatlak onarıcılara ve korozyon inhibitörlerine kadar değişen, pazarda öncü ürün yelpazemiz uzun süreli koruma ve en etkin rehabilitasyonu oluşturmada birlikte çalışabilir şekilde formüle edilmişlerdir.