Eğitim İçin Çözümler

BASF ve Master Builders Solutions markası, okullar, kolejler, üniversiteler ve anaokullarına optimum pürüzsüz zemin çözümleri sağlamak için iş ortaklarımız ve müşterilerimiz ile iletişime geçerek başarılı bir eğitimin temellerini atar.

BASF’nin MasterTop sıvı uygulamalı poliüretan zemin kaplaması, bir kez kuruduktan sonra son derece dayanıklıdır ve mükemmel bir temizlik için tamamen pürüzsüz bir yapı sağlar. Bu çok yönlü ve sürdürülebilir dekoratif zemin kaplaması çok çeşitli renklere sahip olarak sadece etkileyici değil, aynı zamanda bir dizi teknik ve çevresel ihtiyaçları karşılamasıyla da eğitim alanı ihtiyaçlarına birebir uymaktadır. Buna kimyasallara, yıpranma ve aşınmaya direnç, konfor, zeminde gürültüyü azaltma yoluyla seslerin kısılması, kaymaya karşı direnç ve gerekirse anti statik özellikler dahildir.

Mutfaklarda olduğu gibi sıcak su ya da agresif kimyasalların kullanıldığı yerlerde son derece dayanıklı Ucrete ideal çözümdür.

BASF zemin kaplama sistemlerinin uzun yaşam döngüsü ve hızlı kurulum süreleri ister inşaat için isterse de mevcut tesisin yenilenmesi ve modernizasyonu için olsun onları hem ekonomik hem de verimli yapmaktadır.

MasterTop

Ucrete