Sağlık ve Bakım İçin Çözümler

BASF zemin sistemleri, hijyen kurallarının çok sıkı olduğu yerlerde, bakım evlerinde, hastanelerde, kliniklerde ve bakım odalarında karşılaşılan bir dizi karmaşık zorlukları karşılayan üstün çözümler sunar.

BASF altında Master Builders Solutions markası, yıpranma , aşınma ve kimyasallara maruz kalmış alanların dayanıklılığı dahil, konforlu yürüyüş, gürültü azaltma, antibakteriyel ve anti statik özellikleri sağlayabilen ileri sıvı uygulamalı poliüretan zemin kaplama sistemlerini - MasterTop kusursuz zemin kaplamayı - müşterilerine sunar. Pürüzsüz ve hijyenik zemin kaplamasının hiçbir eklem yeri olmadığından, bakteri büyüme riski ve su sızması minimize edilir ve yüzeyin temizlenebilirliği son derece yüksektir.

Mutfak gibi, sıcak su, buhar ve temizleme kimyasallarının kullanıldığı sert temizleme sistemlerinin olduğu yerlerde Ucrete zemin kaplaması yüksek sıcaklıklara, agresif kimyasallara ve mekanik streslere azami direnci gösterir.

Bunlara ilaveten, bütün zemin kaplamaları hem güvenli pozitif konforlu ve dekoratif bir zemin kaplaması yaratmak suretiyle hem de kayma önleyici özellikler için uyarlanabilir tasarım opsiyonları ve geniş yelpazede renkler sunar.

Hem inşaatlarda hem de yenileme çalışmalarında, son derece dayanıklı ve sürdürülebilir zemin kaplaması sistemlerimiz çabucak kurulup uygulanabilmesiyle kamusal alanların, bakım alanlarının ve hasta odalarının en az rahatsızlık verecek şekilde sağlar.

MasterTop

Ucrete