Yapıların Bakımı ve Yenilemesi için Çözümler

Master Builders Solutions yapıların bakımı ve yenilenmesi için çözümler üretir. Bu çözümler fabrikalardan otellere, AVM'lerden konutlara kadar birçok segmentte yer alan ürün gruplarını içermektedir. İhtiyacınız olan çözümlere hemen ulaşmak için kategorilerimizi inceleyin!


Fabrika ve Üretim Alanları Bakımı ve Yenilemeleri

Yiyecek-içecek, demir-çelik, tekstil, cam, ilaç, maden ve daha birçok farklı alanda üretim yapan tesisler için farklı çözümler geliştiriyoruz. Bu tesislerin geliştirilmesi ve yenilenmesi için Master Builders Solutions olarak, Zemin Kaplama Sistemleri, Su Yalıtımı, Grout ve Tamir Çözümleri üretiyoruz. Farklı sektörlerdeki çalışmaları, zorlu şartlar altında yürüyen tesislerin üretim ve depolama alanları için ihtiyaçları doğrultusunda doğru, güvenli ve uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.

Tesislerin devamlılığı ve uzun ömürlü olmasını sağlamak, işleyişini güvenli hale getirmek ve performansını artırmak amacıyla, doğru ve nitelikli bakım ve onarım çözümlerini seçmek önemlidir. 


Zemin Çözümleri

Tesislerin üretim ve depolama alanlarında asit dayanımı, sıcaklık dayanımı, kaymazlık, antibakteriyel veya antistatik gibi çok farklı özellikler aranmaktadır.

Bu özellikte istenen zemin çözümleri, zamanla eskiyebilir veya yıpranabilir. Bu sebeple ihtiyaç duyduğunuz zemin bakım ve onarım sistemleri, uzman kadro desteği ve güvenilir ürün portföyüyle Master Builders Solutions tarafından sizlere sunulmaktadır.

Tesisinizde yer alan üretim ve depolama alanları için gereken ihtiyaçları belirleyebileceğiniz ve sunduğumuz çözümleri bulabileceğiniz broşürümüzü inceleyin.

Tamir Çözümleri

Tesislerde üretime ara vermeden uzun ömürlü ve yüksek performanslı çalışma alanları sağlanması önceliklidir. Makine ve ekipmanların hasarsız çalışması, iş güvenliği, betonarme yapıların korunması için gereken özelliklerinin yanısıra, üretimi aksatmadan, hızlı ve etkili çözümler ile tamir edilmesi önemlidir.

Tesisinizde meydana gelen onarım ve tamir ihtiyaçlarını, sizlere sunduğumuz geniş ürün portföyünü inceleyerek belirleyin ve çözümlerimize ulaşın.

Grout Çözümleri

Ağır ekipmanların hassaslıkla sabitlenmesi, titreşim altında dayanımlarını kaybetmeden çalışabilmesi ve güvenli montajların yapılması için grout çözümlerimizi sunuyoruz.

Uygulama alanlarına göre sınıflandırılmış ve içeriği değişkenlik gösteren grout harcı ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz broşürümüzü inceleyin.

1
2
3
1
Zemin Çözümleri
2
Tamir Çözümleri
3
Grout Çözümleri
Şimdi Destek Al

Uzmanımızdan Destek Alın!

Sorularınız mı var? Uzmanımızdan ücretsiz desteğinizi şimdi alın, ihtiyaçlarınıza tecrübemizle çözüm bulalım.