İlaç Endüstrisi İçin Çözümler

Minimum maliyet ve aksama süresiyle hızlı onarım çözümleri

BASF ağır kimyasal ve aşınma direncinin ayrıca hızla tekrar hizmet verebilmenin önemli olduğu ilaç endüstrisinde, yüzey (kaplamaları), hızla kuruyan onarım harçları ve kimyasallara dirençli sistemler konusunda uzmandır.

Yüksek performanslı kaplamalarımız temizlikte kullanılan yüksek seviyedeki agresif sıvılar ve kimyasallar için güçlü bir koruma sağlar.

Hızla kuruyan onarım harçlarımız, Yapılarda beton zeminlerdeki bozulmaların ortaya çıktığı yerlerde, zemin kaplama ürünlerimizin tatbik edilmesinden önce bütünlüğünü sağlamak için uygulanabilir.

Makinelerin ankrajı ve stabilizasyonu için çimento ve polimer esaslı hassas grotları içeren bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

Ucrete

MasterTop

Yüksek performanslı kimyasallara ve yıpranmaya dirençli zemin kaplamaları

BASF Master Builders Solutions markası altında, ilaç sektöründe yıpranmaya ve kimyasallara dirençli olan ve en üst seviyede temizlik sağlayan anti bakteriyel zemin kaplama sistemlerini sunmaktadır. Araştırma laboratuvarlarından imalat ve üretim tesislerine kadar pürüzsüz epoksi ve poliüretan teknolojimiz agresif kimyasallara ve termal şoklara olağan üstü direnç göstermektedir.

Özel Ucrete poliüretan beton zemin kaplama sistemleri kolayca temizlenebilir ve dayanıklı zeminler için standartları oluşturur.

Her nerede kimyasal ve solventler kullanılıyorsa, bir elektrostatik boşalma riski vardır. Anti-statik zemin kaplama sistemlerimiz bu statik elektriği kontrol eden iletken özelliklerin yanında kimyasal ve solvent direnci vermek için formüle edilmişlerdir.

Ucrete

MasterTop