Köprüler, Demir Yolları ve Yollar İçin Çözümler

Dayanıklı Beton Yapılar İçin Çözümler

Beton köprüler, otoyollar ve demiryolu hatları her zaman çatlamaya, büzülmeye ve çelik korozyonuna uzun süreli kusursuz direnç sağlayan yüksek performanslı beton katkılarına ihtiyaç duyar.

Daha hızlı inşaat yapımı için artan talep ve uzun servis ömrü, yapıların trafik yüklerine, ekstrem hava koşullarına, klorür ve sülfat gibi çevresel elemanlardan gelen saldırılara maruz kalmasından dolayı mühendislere zorluklar oluşturmaktadır.

BASF’nin Master Builders Solutions markası yüksek kaliteli, yüksek mukavemetli ve çok yönlü beton için en son polimer teknolojisini sunar. Seçkin teknik destek ekibimiz kolay dökülmesi ve dengeli dayanıklılık için optimize beton karışım oranlarını ve uygun katkı maddelerini seçerek özgün çözümler sunar.

MasterGlenium: Yüksek aralıkta su azaltıcı katkı maddeleri.

MasterSure: Beton için çökme önleme teknolojisi

MasterLife: Korozyona dayanıklı katkı maddeleri.

MasterSet: Beton prizleme süresi ayarlayıcıları.

Master X-Seed: gelişmiş beton priz hızlandırıcısı

Akıllı Çözümler – Teşhis, onarım, koruma hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

BASF’nin Master Builders Solutions markası köprü renovasyonu, bakım, koruma ve inşaatlarda karşılaşılan zorluklara uygun onarım ve koruma çözümlerinin kapsamlı bir portföyüne sahiptir.

Ürün portföyümüz yapı endüstrisinde 100 yıldan fazla tecrübe üzerine inşa edilmiş tüm dünyadaki BASF mühendisleri uzmanlığı ile desteklenmektedir. Yapınızın gelecek yıllarda da etkisinin devamını sağlamak için ve köprü onarım ve koruma projelerinizin başından sonuna kadar başarıyla tamamlanması için projeye özgü çözümleri sizinle iletişim kurarak sağlarız.

Korozyon önlemeden azaltmaya, beton onarımından çatlak tamiratına kadar, Master Builders Solutions ürünleri köprünün yapısal entegrasyonunu ve estetiğini yeniden oluşturmak için formüle edilmiştir. Hasarın esas nedenini anlayarak, hizmete derhal geri dönmesi maksadıyla köprünün tam yük taşıma kapasitesini restore etmek, servis ömrünü uzatmak ve betonu ve mimari elemanlarını güçlendirmek için sizinle birlikte çalışırız.

Master Builders Solutions koruyucu kaplamasını ve yüzeysel işlemlerini uygulayarak, beton katları trafik erozyonundan, su sızmalarından, tuz ,donma ve çözülme çevrimlerinden kaynaklı bozulmalarına karşı koruyabilrsiniz. Bunlara yüksek performanslı su yalıtımı ürünleri ve görünmez bir savunma kalkanı oluşturmak için beton ile kimyasal olarak bağlanan ince polimer üst katmanlar dahildir.

MasterProtect

MasterEmaco

MasterInject

MasterBrace

Harekete karşı gelen grout çözümleri hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Master Builders Solutions çimento esaslı, epoksi ve polimer esaslı grout çözümlerinin en önemli özellikleri kolay uygulanabilmeleri, dayanaklıkları ve yüksek performanslarıdır. Köprüler ve demir yolu hatları için geliştirilen bu yüksek dayanımlı sıvı grout ürünleri, bölümlerin hassas hizalamasını, yapısal stabilizasyonuNU ve artgerme çubuklarının sabitlenmesini sağlar. Enjeksiyon ve beton yapıştırma, ankrajı ve çelik ankrajların korozyondan korunması için formüle edilen groutlar her bir segment ya da bileşen için toplam yük taşıma desteği sağlar. Son derece dayanıklı olmalarıyla donma çözülme döngüleri ve deniz ortamı dahil ekstrem koşullara ve sıcaklıklara dayanabilmektedirler.

MasterFlow

Köprüler, demiryolu ve yollar için zemin sağlamlaştırma hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Tünel Açma Çözümlerimiz için daha fazla bilgi edinin.

 


Uzmanımızdan Destek Alın

Uzmanımızdan Destek Alın!

Sorularınız mı var? Uzmanımızdan ücretsiz desteğinizi şimdi alın, ihtiyaçlarınıza tecrübemizle çözüm bulalım!