Konut Dışı Yapılar İçin Çözümler

Su yalıtımı: Çözümlerimiz yapılarınız için komple koruma sağlar.

BASF’den Master Builders Solutions ürünleri hemen hemen tüm yapıların korunması için pazar öncüsü ve yaratıcı teknolojileri içeren su yalıtım sistemlerini tedarik eder.

Su geçirmez bir ortamı sağlamak yapının uzun ömürlü olmasını garantilemek için bir anahtar faktördür. Yüksek performanslı su yalıtım membranları püskürtülebilir ve elle uygulanabilir ve bir kez kuruduktan sonra suya ve neme karşı tamamen yapışık, esnek bariyerler olarak hareket ederek betonu ve içeriyi korur.

Bütün yapı montajlarının ekleme ihtiyaç duymasından dolayı, BASF hemen hemen tüm yapılardaki eklemlere, boşluklara ve çatlaklara doğru bir şekilde değinmek için kapsamlı yalıtım portföyü sunmaktadır. Bu yalıtım elemanları suyun, nemin ya da pisliklerin yapıya girmesine engel olurken iki ya da daha fazla yüzey arasında hareket etmek için sıkı bir bağ kurar. Bağlar dayanıklı bir şekilde suya ve kimyasal saldırıya direnir.

MasterSeal

Zemin Kaplamaları dünyayı bizler için yaşanabilir kılar.

BASF in Master Builders Solutions markası sivil, ticari ve endüstriyel yapılar için estetik ve fonksiyonellik gereksinimlerini bir araya getirerek çeşitli uygulamalar için projeye özel çözümler üretmektedir. Zemin kaplamaları, ilk izlenimlerin çok önemli olduğu, kamuya açık veya ticari bir binanın tarzının ayrılmaz bir parçasıdır. Bakımı ve tamiri kolay, dekoratif ve eksiz poliüretan zemin kapolamalarımız, çekici, yürümeye uygun, kaymaya dirençli ve ses yalıtımlı yüksek kaliteli, dayanıklı zeminler sağlar. Endüstriyel zemin kaplamaları yüksek sıcaklıklara, agresif kimyasallara ve ağır mekanik yüklerin etkisine maruz kaldığı durumlarda, aşındırıcı maddelere karşı korumanın yanı sıra son derece yüksek mekanik dayanıma sahip çok çeşitli sağlam poliüretan, çimento esaslı ve epoksi reçine esaslı zemin kaplama çözümleri sunuyoruz.