Konutlar İçin Çözümler

BASF Master Builders Solutions binanızın iç kısımlarını koruyan su yalıtım sistemlerini tedarik eder.

İyi bir su yalıtımı veya direnci bir binanın uzun ömürlü olmasını, enerji tüketimini ve konforunu garanti eden temel faktördür. Yüksek performanslı su yalıtım teknolojimiz kuruduktan sonra binayı ve iç kısımlarını koruyan, suya ve neme karşı monolitik, yüzde yüz yapışma sağlayan, esnek püskürtme ve elle uygulanabilen sistemleri içerir.

Bütün beton yapılar eklem gerektirdiği için, BASF hemen hemen bütün inşaat eklemlerine hitap eden yalıtım ürünlerinin kapsamlı bir portföyünü sunar. Bu yalıtım ürünleri suyun, nemin ve pisliklerin bina yapısına girmesini engellerken bir ya da iki yüzey arasında harekete izin veren sıkı bir bağ oluştururlar. Bu dayanıklı bağlar aşırı hareketli ve nemli ortamlarda bile su ve kimyasal saldırılara direnerek yapının bütünlüğünü korur.

MasterSeal

Mükemmel işlenebilirlik, dayanım ve bitiş

BASF'den Master Builders Solutions markası aşırı sıcaklıklara ve yerel koşullara dayanmaları ve çevresel etkileri minimize edilmiş sağlam, dayanıklı ve güçlü evler inşa etmeleri için beton üreticilerine yardım eden gelişkin teknolojili malzemeler sunar.


Yapı kimyasallarının icat edilmesinde dünya lideri olan BASF ‘den Master Builders Solutions markası genel olarak görünümü iyileştiren ve yapıyı hızlandıran, betonun sağlamlığını ve çalışılabilirliğini geliştiren, dünya klasmanında uygun katkı maddelerini seçmek için uzun yıllara dayanan uzmanlığını yanında uygulamalı teknik destekleğini de bulundurur.


MasterGlenium: Yüksek aralıkta su azaltıcı katkı maddeleri

MasterRheobuild: Reoplastik özelliklerde yüksek aralıkta su azaltıcı katkı maddeleri

MasterPozzolith: Düşük dayanıklılıkta beton için su azaltıcı katkı maddeleri


Zaman testine dayanan beton onarımları ve korumaları

Nerede yaşıyorsak yaşayalım, mevcut binalarımızdaki tadilatlarımız yatırımda (finansal), çevresel ve duygusal olarak büyük kazanımlar sağlar.

Master Builders Solutions markası müşterilerimizin varlıklarının değerini ve yapısal bütünlüğünü koruyan ve pazarda öncü olan ürünleri sunar. Temellerden balkonlara ve tavanlara kadar, uzun ömürlü dayanım ve çabuk hizmet sağlamasını garanti eder.

Beton onarım harçları ve koruyucu kaplamalarımız her türlü çevresel etkilere karşı ilk savunma hattını sağlayarak şehirlere ve eski yapılara renk, özellik ve canlılık getirir ve orijinal görünümünü restore eder.

Küresel anlamda dünyanın bütün bölgelerinde bulunan restorasyon uzmanlarımızla, müşterilerimizin kendi yerel şartlarına uyumlu olarak tasarlanmış onarım ve koruma çözümlerinin özgün bir birleşimini tedarik ederiz.