Su Yönetimi Endüstrisi İçin Çözümler

Minimal aksama süresiyle yüksek performanslı ekonomik su yalıtımı

Hata yapmak için küçük bir payın olduğu bu zorlu endüstride, BASF’nin Master Builders Solutions markası altındaki MasterSeal ürünü, içme suyu ve atık su yapılarının yaşam döngüsünü uzatacak ve güvenle muhafaza edecek su yalıtım ürünlerini içermektedir.

BASF’nin kanıtlanmış su yalıtımı ve yalıtım malzeme teknolojisi kimyasal saldırılara ve sert koşullara olağanüstü dirençli uzun ömürlü koruyucu membranları geliştirerek çevreye göre uyarlanmıştır. Geniş su yalıtım portföyümüz ve teknolojimiz dayanıklı çözümler yaratır ve en iyi maliyetle en kısa süre gerektiren doğru sistemin kurulduğunu garanti eden bir yerel uzman takımıyla desteklenmektedir.

Bütün yapı montajları eklem yeri gerektirdiği için, BASF hemen hemen bütün yapılardaki eklemlere, boşluklara ve çatlaklara doğru bir şekilde hitap eden yalıtım malzemelerinin kapsamlı bir portföyünü sunmaktadır. Bu yalıtım malzemeleri suyun, nemin ya da pisliklerin yapıya girmesini engellerken, iki ya da daha fazla yüzeyin hareketine olanak sağlamak için sıkı bir bağ oluşturur. Bu bağlar aşırı hareket ve nemlerde bile, yapının bütünlüğünü koruyarak su ve kimyasal saldırılara dayanıklı biçimde direnir.

MasterSeal

Hızlandırılmış uygulama, dayanıklı beton, küresel uzmanlık

Su yaşamın ana kaynağıdır, sağlık ve gelişim için gereklidir. BASF’nin Master Builders Solutions markası altında, agresif ortamlara direnci sağlayan, kısıtlı kaynakların korunmasına yardım eden ve yüksek hızlı inşaatı tesis eden uygun çözümlerle bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz.

BASF tarafından Master Builders Solutions markası altında geliştirilen yeni nesil katkı malzemeleri teknolojisi, özel karışımlı geçirgenlik azaltıcı katkı maddelerini ve bitiş işlemlerini optimize eden, doldurmayı geliştirmek için yardım eden, betonun yoğunluğunu ciddi ölçüde artıran gelişmiş geciktirici akışkanlaştırıcılar içerir.

Uzmanlarımız bu zorlu ortamda, sürecin her aşamasında inşaat projelerine tamamen entegre olmuş bir yaklaşım sunarlar. Su endüstrisine ürün sistemleri sağlamada uzun zamana dayanan tecrübemizden yola çıkarak, uzmanlığımız, dünya çapında çeşitli iklimsel koşullarda elde ettiğimiz bilgiler temellidir.

MasterGlenium: Yüksek aralıkta su azaltıcı katkı maddeleri.

Güvenebileceğiniz onarımlar ve koruma

BASF’nin barajlar, kanallar, su kemerleri, su tankları, atık su tesisleri ve su içeren diğer sistemler için onarım ve koruma çözümleri sağlamada uzun bir geçmişi vardır.

Yüksek performanslı beton ürünleri için çözümler, tatlı su ve / veya düşük pH ile karşılaşılan içme suyunun yıpratıcı özelliklerine dirençli olmanın yanında yüksek sülfat ve kimyasal direnç vermek için özel olarak formüle edilmiştir ve tehlikeli maddeler içermezler.

Uzun yıllara dayananan tecrübesi ve uzmanlığı ile BASF tamamen bütünleşik bir yaklaşım sunar. Beton onarım ve koruma ürünlerimiz yapının yaşam döngüsünü uzatmak ve daha dayanıklı ve güvenli bir çevre için su yalıtım teknolojilerimizle etkin olarak etkileşmek için formüle edilmiştir.

MasterProtect

MasterEmaco

MasterInject

MasterBrace

MasterSeal

MasterFlow

Köprüler, Demiryolları ve yollar için zemin sağlamlaştırması

Tünel açma çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin