Haberler

27.04.2020

Online Eğitimler

Eğitim oturumlarımız,  gelecekteki inşaat trendleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkese yöneliktir.​​​​

Devamı için tıklayınız
1.09.2019

Biz'den Haberler

Biz'den Haberler Dergisinin 7. sayısı, Eylül 2019 itibarıyla yayınlandı. 
Yayınlanan dergide, İnşaat Sektörü Trendlerinden, 1915 Çanakkale Köprü projesine, referans projelerden, son dönemde düzenlenen toplantı, eğitim ve workshop aktivitelerine kadar birçok konudaki habere yer verildi.

Devamı için tıklayınız
23.07.2019

Asfalt Katkıları için Çözümler İlk Defa Türkiye'de!

Ulaşım günümüzde yadsınamaz bir gereklilik. Bu gerekliliğin bir sonucu olarak inşaa edilen karayolları ve bununla gelen asfalt ihtiyacı her geçen gün artmakta. Master Builders Solutions asfalt katkıları üzerine sunduğu yenilikçi ürünleriyle ile gereken bütün ihtiyaçlara çözüm üretiyor! 

Devamı için tıklayınız
24.04.2019

Yapı Güçlendirmesi Nasıl ve Ne Zaman Yapılmalı? Deprem Gerçekliği ve Alınabilecek Tedbirler Rehberimiz Çıktı!

Yapı Güçlendirmesi Nasıl ve Ne Zaman Yapılmalı? Yapı Onarım ve güçlendirme sistemleri segment müdürümüz Talat Sivrioğlu'nun kaleminden deprem gerçekliğine dair çarpıcı bilgiler ve mevcut binaların onarım rehberi çıktı!

Devamı için tıklayınız
16.04.2019

Biz'den Haberler

Biz'den Haberler Dergisinin 6. sayısı, Nisan 2019 itibarıyla yayımlandı. Yayımlanan dergide segment müdürlerinin konuşmalarından yeni çıkan ürünlere, şirketimizin dijital gelişmelerinden yapılan çalışmalara kadar birçok konudaki habere değinildi.

Devamı için tıklayınız
1.04.2019

​Beton neden çatlar? Ana sebepleriyle beton çatlamaları rehberi!

Beton, dünyada en bilinen yapı ürünüdür. Peki beton geçen bu kadar yıl sonunda mükemmel hale geldi mi? Çatlama, betonu popüler hale getiren etken yüzünden daha da dayanılmaz bir hale sokuyor: çelik ile olan uyumu ve kuvvetlendirilmiş beton ile gelişmiş yapı malzemelerini buluşturma kabiliyeti.

Devamı için tıklayınız
14.12.2018

BASF, Yapı Malzemeleri Alanında En Beğenilen 1. Şirket Oldu!

Capital dergisinin bu yıl 18.'si düzenlenen "Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri 2018" araştırmasının sonuçları, Aralık sayısında yayınlandı.

Devamı için tıklayınız
2.01.2018

BASF, Yapı Malzemeleri alanında en beğenilen 3. şirket oldu!

Capital 2017 Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri araştırma sonuçları açıklandı! BASF, sektörlerin en beğenilen şirketleri sıralamasında Yapı Malzemeleri alanında 3. oldu
Devamı için tıklayınız
Master Builders Solutions Mobile App

Mobil Uygulama

Master Builders Solutions artık cebiniz kadar yakın!