​Kampanyalı Master Builders Solutions ürünleri ile hemen kazanmaya başlayın!

Daha fazla bilgi için tıklayın: www.basfustalari.com

 

 

Sorunuz / Yorumunuzu lütfen bizimle paylaşın

Mesajınız: *

Kişisel Bilgiler:

İsim / Soyisim *
Şirket:
Telefon:
E-mail:
Kelime Doğrulaması ( Aşağıdaki resimde gördüğünüz karakterleri giriniz. )
 

Eğer posta yoluyla bilgi almak isterseniz adresinizi doldurmayı unutmayınız.
BASF bilgilerinizi sadece taleplerinizi cevaplamak için kullanmaktadır. Bilgilerinizi sadece sorularınızı cevaplamak için gerekli zaman kadar saklamaktayız.
Sizin tarafınızdan gönüllü sağlanan veriler saklanır ve IT sistemlerini kullanarak BASF tarafından işlenecektir. İş ilişkileri geliştirmek amacıyla saklanan kişisel bilgiler için BASF Alman Veri Koruma Kanunu'nun tüm kural ve düzenlemelere saygı olacağını size garanti eder.
Kişisel bilgileriniz, sizin onayınız olmadıkça veya bunu yapmak için resmi bir emir almadıkça bizim veya acentalarımız tarafından üçüncü şahıslar tarafından kullanılmak üzere iletilmez.
Sizinle ilgili sakladığımız bütün verileri kontrol etme hakkınız bulunmaktadır. Eğer güncel olmadığını, yanlış olduğunu veya silinmesi gerektiğini düşünüyorsanız bizi bilgilendirebilirsiniz. Bizi bilgilendirmek için, belirtilen email adresine veya veri koruma çalışanına mail göndermeniz yeterlidir.(bakınız "Veri Koruması").

* Lütfen size yardımcı olabilmemiz için bu alanları doldurunuz. Sunulan tüm adres verileri sadece bu amaçla kullanılacaktır.

BASF MasterSeal su yalıtım izolasyon ürünleri

MasterSeal Ürünleri

BASF'nin MasterSeal Su yalıtım ürünlerine göz atın

Ürünler